VII Turniej Przedszkolaków O Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik W Piłce Nożnej

W dniu 06.06.2025 r. reprezentacja dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w VII Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik w piłce nożnej. Dzieci z miejskich przedszkoli rozegrały mecze „każdy z każdym”. Walka była zacięta, ale wszystko przebiegało zgodnie z zasadami fair play. Wszyscy otrzymali medale za udział oraz puchar i upominki dla przedszkola, które zostały wręczone przez dyrektora MOSiR Micha Stawiarskiego i Daniela Szewca– nauczyciela wf z SP5. Organizatorzy przyznali  także indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem z naszej placówki okazał się Oskar Zuba, natomiast w skali całego turnieju wyróżniony został Alan Zuba (MVP). Wielkie brawa dla naszych podopiecznych!!!
Turniej dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć, pozwolił aktywnie spędzić kilka godzin, zintegrować się z dziećmi z innych przedszkoli oraz zachęcił do gry w piłkę wielu miłośników tego sportu.