WALENTYNKI 2020

Walentynki to idealna okazja, by złożyć wyrazy sympatii wyjątkowo lubianej przez nas osobie. Najczęściej swoje uczucia wyrażają „tajemniczy wielbiciele”. Samorząd Uczniowski wychodzi tej akcji naprzeciw, organizując co roku pocztę walentynkową. Tym razem do skrzynki trafiło bardzo dużo walentynek, które wraz z lizakami w kształcie serca zostały wręczone uczniom każdej klasy. Z okazji święta zakochanych, zorganizowany został również konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową, a uczeń, który w tym dniu założył czerwony element ubioru został zwolniony z pytania. Poczta Walentynkowa i konkurs plastyczny nie były jedyną atrakcją. Dzień przed Walentynkami odbyła się dyskoteka karnawałowo – walentynowa dla uczniów klas IV-VIII, podczas, której ogłoszono wyniki konkursu na Walentynkę i Walentego 2020 roku. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok;)

Opiekun SU – Iwona Ptaszek