Sukces Simony Łukasik uczennicy kl. 6a
W dniu 15.06.2025 r. podczas KARATE-DO WORD CUP IV edycji, w Wieliczce, Simona zdobyła złoty medal w kata indywidualnym, złoty medal w kata drużynowym i brązowy medal w kumite indywidualnym. Jest to wynik Jej ciężkiej pracy i systematycznego uczęszczania na treningi. Simona na co dzień ćwiczy w Kraśniku i w Lublinie w Klubie Karate Tradycyjnego Chidori. Jej trenerem jest Sensei Marek Bury
Gratulujemy sukcesów Simonie.