Zajęcia "Zrób to sam..." dla dzieci

Wychowawcy świetlicy szkolnej prowadzą cykl zajęć dla uczniów o charakterze plastyczno- technicznym "Zrób to sam..." , ćwiczenia na spostrzegawczość, myślenie i logikę.

Na stronie internetowej w zakładce Świetlica będziecie dostawać szczegółowe instrukcje prac, które dostosowane są do Waszych możliwości. Krok po kroku macie wyjaśnione, co należy przygotować, co należy zrobić, by wszystko się Wam udało.

Głównym zadaniem zajęć jest rozwijanie zainteresowań plastyczno - technicznych dzieci, ich zdolności oraz konstruktywne spędzanie czasu wolnego. Przy okazji różnych zabaw plastycznych , ćwiczeń zamieszczanych codziennie na stronie, uczeń może ugruntowywać i poszerzać wiedzę z dziedziny plastyki, matematyki przyrody oraz języka polskiego, zdobytą w trakcie programowych zajęć.

W związku z sytuacją jaką się znaleźliśmy wszyscy, chcemy pokazać, szczególnie Wam dzieciaczki, jak możecie w sposób kreatywny spędzać swój czas w domu.  Życzymy miłej zabawy i pozdrawiamy Was serdecznie...

Mamy nadzieję, że swoje samodzielnie zrobione prace plastyczne pokażecie nam, jak już wreszcie będziemy się mogli spotkać wszyscy wUśmiech szkole!