"Polska pachnie kwiatami"
Utwór muzyczny nawiązuje do Konstytucji 3 Maja i został zaprezentowany przez uczennice z klasy 3a. Nigdzie takiego nie usłyszycie..., tylko w naszej świetlicy!
"Zjednoczmy się pod sztandarem,
Historii złej stawmy czoła,
By dumna z nas była Polska.
Podnieśmy krzyk, wstańmy z kolan..."