"Polska pachnie kwiatami"

Utwór muzyczny nawiązuje do Konstytucji 3 Maja i został zaprezentowany przez uczennice z klasy 3a. Nigdzie takiego nie usłyszycie..., tylko w naszej świetlicy!

"Zjednoczmy się pod sztandarem,

Historii złej stawmy czoła,

By dumna z nas była Polska.

Podnieśmy krzyk, wstańmy z kolan..."