Film, który warto obejrzeć

Krótki film animowany, który poruszył tysiące serc

Ten krótki film animowany rozpoczyna się czarnym ekranem i odgłosami wojennymi z przewagą karabinów maszynowych. Po chwili pojawia się chłopiec zaangażowany w grę wideo. Jest całkowicie pochłonięty tym, co robi i nie zwraca uwagi na otaczający go świat.

Nie jest to nierealna sytuacja. Wiele dzieci i nastolatków w wolnych chwilach z pasją oddaje się graniu na komputerze czy konsolach, „odłączając się” tym samym od realnego świata i od swoich bliskich. Świat wirtualny pochłania całą ich uwagę i skupienie.

Mama naszego bohatera, jak to odkrywamy, gdy kończy się film, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje z jej synem. Dlatego bez wahania wręcza mu doskonale dopasowany do jego potrzeb prezent: przyjaciela, wyjątkowego towarzysza zabaw o trzech łapkach.

Malutki szczeniaczek jest doskonałym, żywym przykładem pokonywania swoich słabości i zachowywania pozytywnego stosunku do życia. Choć chłopiec w agresywny i nieprzyjazny sposób odsuwa go od siebie, ten zajmuje się poszukiwaniem piłki. Stara się czuć dobrze, mimo napotykanych trudności. Ponadto, z determinacją walczy o uwagę swojego nowego pana.

Sztuka to podejmować walkę

Ten krótki film animowany porusza serca dzieci i dorosłych. Widzimy, jak piesek o trzech łapkach potyka się, upada, a potem wstaje i zaczyna od nowa. Najlepsze jednak przychodzi na sam koniec.

Wewnętrzna siła psiaka, jego determinacja i radość doprowadzają do kolejnego cudu. Chcesz wiedzieć, do jakiego? Koniecznie obejrzyj więc film.

Dowiesz się z niego, że z przyjacielem u boku Twoje trudności mogą się wydawać prostsze i łatwiejsze do pokonania. Być może więc zamiast – napotykając przeszkody – zamykać się w sobie, lepiej wydobyć na światło dzienne swoje zalety, wzmocnić je i otoczyć się wartościowymi ludźmi i zwierzętami?

To tylko nieco ponad cztery minuty. Zachęcamy Cię, byś obejrzał ten krótki animowany film razem z całą swoją rodziną. Naprawdę warto!