GŁOSUJEMY! Posłuchajmy nagrań klas 2a, 2b oraz 3a, które biorą udział w konkursie "Najładniejsza piosenka o Misiu"

Prezentowane utwory przez klasy 2a, 2b oraz 3a, wezmą udział w konkursie "Najładniejsza piosenka o Misiu", zorganizowanym przez świetlicę szkolną z okazji zbliżającego się Święta Pluszowego Misia, a dokładnie 25 listopada 2020roku. Cała społeczność szkolna, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie będą mogli oddać głos na klasę, która według nich najpiękniej zaśpiewała piosenkę o Misiu.

Głosowanie poprzez serwis Survio

Głosowanie przez serwis Youtube pod filmami i własne  konto Gmail.

Klasa 2a zaprezentuje utwór pt. "Teddy Bear" w języku angielskim - link do youtube:  Klasa 2 a

Klasa 2b zaśpiewa piosenkę "Pluszowy Miś" - link do youtube: Klasa 2 b

Klasa 3a wykona utwór, którego nie znajdziecie nigdzie indziej, tylko u Nas!, ponieważ uczniowie sami stworzyli  kompozycję pt.  "Misiowy Kujawiaczek" -  link do youtube: Klasa 3 a

Wychowawcom klas 2a, 2b oraz 3a serdecznie dziękujemy za przygotowanie  uczniów i wzięcie udziału  w konkursie.