Wypożyczanie i zwrot książek do biblioteki szkolnej w czasie nauki zdalnej

DRODZY UCZNIOWIE

W okresie nauki zdalnej możecie wypożyczyć i oddać książkę. Aby wypożyczyć, należy złożyć zamówienie przez e-dziennik (wiadomość do nauczyciela biblioteki) lub mailem na adres biblioteki szkolnej bibliotekasp1krasnik@gmail.com podając tytuł zamawianej książki oraz imię, nazwisko i klasę. Otrzymacie ode mnie odpowiedź zwrotną, informującą o czasie odbioru książki. Zamówione pozycje będą zapakowane w foliową reklamówkę z Waszym imieniem i nazwiskiem oraz klasą i umieszczone w pudle opisanym „Odbiór książek” znajdującym się na korytarzu przy głównym wejściu do szkoły.  Z drugiej strony wejścia, na korytarzu szkolnym, będzie stało pudło opisane „Zwrot książek”, do którego wkładamy  książki zwracane do biblioteki szkolnej.

T.S.