NOC W SZKOLE.

Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły mieli okazję spędzić z 13 na 14 grudnia 2019 r.  noc w szkole. Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas IV - VIII zaangażowani w życie szkoły, piątkowy wieczór rozpoczęli od przygotowania miejsc noclegowych. Następnie w grupach  przygotowywali kolację wigilijną, ubierali choinkę i ozdabiali pierniki. W świątecznej atmosferze, elegancko ubrani, w towarzystwie Pani Dyrektor Krystyny Krotkiewicz i Pani Wicedyrektor Anny Mazur - Borycy zasiedliśmy do kolacji wigilijnej. Podczas „Nocy w szkole” nie zabrakło  gier stolikowych, zabaw ruchowych i karaoke. Około 24.00 w szkole pogasły wszystkie światła, a my urządziliśmy sobie seans filmowy. Po filmie młodsze dzieci już smacznie spały, a starsi sprawdzali, czy oni usną wcześniej, czy opiekunowie… A rano pobudka? Oj ciężko, ciężko było niektórym wstać. Czekało pakowanie, sprzątanie i o 7:00 trzeba było opuścić szkołę, czego dzieci nie robiły z ochotą. To była udana noc...

Opiekunowie: Iwona Ptaszek, Barbara Żak, Anna Gaj, Sławomir Tyc, Artur Hajdenraich .