Kiermasz Wielkanocny

W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym z nich jest z pewnością „Kiermasz wielkanocny”, który w związku z ogłoszeniem ponownego powrotu uczniów do nauki zdalnej, odbył się w dniach 18.03 – 19.03.2021r. To wydarzenie wprowadziło całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się świąt i przypomniało, że Wielkanoc tuż, tuż.

Poprzedzające kiermasz dwa tygodnie obfitowały w ciężką pracę włożoną w przygotowania. Uczniowie na zajęciach świetlicowych, tworzyli ozdoby wielkanocne, które sprzedawano podczas kiermaszu. Wszystkie te wysiłki opłaciły się, ponieważ tegoroczny „Kiermasz wielkanocny”, który trwał tylko 2 dni, bez wątpienia można zaliczyć do udanych.  Łącznie zebraliśmy  630zł!!!

Głównym celem „Kiermaszu wielkanocnego” była integracja całej społeczności szkolnej. Niezależnie od tego, jaka kwota ostatecznie została zebrana, najważniejsze jest to, że każdy w jakimś stopniu zaangażował się w organizację „Kiermaszu wielkanocnego”. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili ozdoby wykonane przez naszych uczniów.