Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w SP nr 1 w Kraśniku

W piątek, 27 czerwca 2025 r., w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kraśniku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2024/2025. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele, wychowawcy, pracownicy szkoły, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Całość rozpoczęła się oficjalnym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. Uroczystość była okazją do podsumowania całorocznej pracy uczniów i nauczycieli. Głos zabrali m.in.  pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz, pan Jarosław Jamróz reprezentujący burmistrza miasta Kraśnik oraz pani Milena Jamróz – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców. Następnie przyszedł czas na najbardziej wyczekiwany moment – wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, osiągnięcia sportowe oraz stypendiów dyrektora szkoły. Uhonorowano również rodziców za ich zaangażowanie w życie szkoły. Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły w ramach szkolnej „Ligi Klas” zdobyła klasa 5a – serdecznie gratulujemy! Nie zabrakło również refleksji nad minionym rokiem szkolnym oraz życzeń wakacyjnych. Z humorem i ciepłem uczniowie wspominali wrześniowe powroty do szkoły, a także trud i zaangażowanie nauczycieli. Część artystyczną przygotowała klasa 3a, umilając wszystkim ten wyjątkowy dzień. Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył na ręce dyrekcji symboliczne kwiaty – wyraz wdzięczności za codzienną obecność, wsparcie i trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia.


Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!