JEDYNKA NA PODIUM MISTRZOSTW KRAŚNIKA W PIŁCE NOŻEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 28 kwietnia 2026 r. na boiskach trawiastych MOSiR w Kraśniku odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Kraśnika w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – II oraz klasy VII – VIII. Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, zajmując wysokie III miejsce w swoich kategoriach.

W kategorii klas I – II naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Bis, Aleksander Jagiełło, Tadeusz Zakrzewski, Adam Iskra, Alan Zuba, Oskar Zuba, Mirosław Kania oraz Nikodem Jacniak. Opiekunem drużyny była Anna Gaj.

W kategorii klas VII – VIII wystąpili: Antoni Gąska, Jan Hałabiś, Szymon Pietura, Jan Syroka, Wojciech Szafryński, Adam Zięba, Szymon Filipczak, Oskar Łoska, Dawid Rak, Jakub Włodyka oraz Piotr Łapa. Opiekunem drużyny był Piotr Machaj.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły. Gospodarzem zawodów był Dyrektor MOSiR-u, pan Michał Stawiarski.

Brawo dla naszych młodych piłkarzy! ⚽