Wyniki konkursu "Najładniejsza Piosenka o Misiu"

W związku z corocznymi Obchodami Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole, świetlica szkolna zorganizowała je, nieco inaczej niż zwykle.
Dzień Pluszowego Misia rozpoczął się od krótkiej inscenizacji on-line, w której Misiowa Mama czyta swoim dzieciom (Antkowi i Monice) opowiadanie o "Starym, Zielonym Misiu", po którym dzieciaczki spokojnie usypiają i śnią o zabawkach. Kolejnym punktem szkolnych Obchodów Dnia Pluszowego Misia, było zaproszenie Weroniki z klasy 1b do zapoznania się z Historią Pluszowej Zabawki, którą przedstawili Monika i Antek, uczniowie klasy 2a. Na koniec wysłuchaliśmy piosenek o Misiu, w wykonaniu klas 2a, 2b oraz 3a, które wzięły udział w konkursie on-line, pt. "Najładniejsza Piosenka o Misiu".
Komisja w składzie Sławomir Tyc i Agnieszka Dąbrowska zliczyła wszystkie Państwa głosy, które zostały oddane w dniach 19-24 listopada 2020 roku ze stron: survio i you tube.
Łączna liczba głosów on-line wyniosła 516.
Klasa 3a zebrała 275 głosów i tym samym zwyciężyła, zdobywając I miejsce
Klasa 2a uzyskała 136 głosów i zajęła II miejsce, natomiast na
Klasę 2b oddano 105 głosów - III miejsce.

Wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w głosowaniu on-line. Wychowawcom uczniów, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za wkład i trud włożony w ich przygotowanie. Nagrody i Dyplomy zostaną uroczyście wręczone dla wszystkich klas, które wzięły udział w Konkursie "Najładniejsza Piosenka o Misiu" w dniu powrotu do szkoły.
Nagrody w postaci gier edukacyjnych i zręcznościowych ufundowała świetlica szkolna z pieniążków zbieranych podczas sprzedaży stroików świątecznych.

GRATULUJEMY!!!