"Cześć, jestem Jaś..."- dzień świetlików na wesoło!
2026-05-04
Uczennice z klasy 2a rozpoczęły nasz dzień w świetlicy od... "Cześć, jestem Jaś".
Kolejną częścią majowych zajęć, była nauka układu tanecznego w wykonaniu uczniów klasy 1b i 2b,
zaś na...