Mój przyjaciel miś

Mając na uwadze duży potęciał kreatywności tkwiący w naszych "milusińskich" zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt." Mój  przyjaciel miś". Każdą grupę przedszkolną reprezentowało dwoje małych artystów , którzy wykonali kolorowe prace z misiem w roli głównej. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów. Podczas oceny zwrócono uwagę na kreatywoność twórczą , umiejętność łączenia różnych materiałów , zagospodarowanie przestrzeni ,oraz orginalne przedstawienie tematu. Wszyscy autorzy pracy otrzymali pamiątkowe dyplomy , zawieszki i ciastka w kształcie misia.
Dziękujemy Radzie Rodziców przy Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Kraśniku za zasponsorowanie nagród , a wszystkim dzieciom  i wychowawcom dziękujemy  za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z przygodą plastyczną. Wystawa prac plastycznych stanowiło  piękne tło do obchodów " Światowego Dnia Pluszowego Misia.