Tajemnice Kosmosu - spotkanie z Panią Jolantą Zając z Biblioteki Miejskiej w Kraśniku

W dniu 29.02. 2024 r. z wizytą w naszym przedszkolu była Pani Jola z zaprzyjaźnionej biblioteki. Tym razem przyniosła ze sobą wiele książek o tematyce kosmicznej, a Kosmos, wszechświat, planety, galaktyka, czarna dziura zawsze wzbudza u dzieci ciekawość i skrywa w sobie coś magicznego i tajemniczego. "Krasnale" z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści o planetach, gwiazdach, śledziły mapę Układu Słonecznego ze szczególnym uwzględnieniem naszej Planety Ziemi, rozwiązywały zagadki o Kosmosie. W nagrodę za grzeczne zachowanie i wykazaną aktywność, wysłuchały przygód "Samochodzika Franka", który wraz ze swoim przyjacielem Misiem odbył podróz w Kosmos.