Pasja kibicowania - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W dniu 01.03. 2024 roku  w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego„Pasja Kibicowania”.
Jego tematem były prace dotyczące piłki nożnej, klubu sportowego FKS „Stal” Kraśnik i miasta Kraśnik w kontekście pozytywnych postaw kibiców, w którym brały udział nasze przedszkolaki.To było popołudnie pełne wrażeń zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych kibiców piłkarskich. Podczas  spotkania  swoje umiejętności zaprezentowali  zawodnicy klubu piłkarskiego " Stal" Kraśnik.  Następnie  Burmistrz Miasta Kraśnika Pan Wojciech Wilk wręczył uczestnikom konkursu  nagrody.
 Skoro był to  konkurs o tematyce piłkarskiej, nie mogło obyć się bez zawodów sportowych  - dzieci  kontra zawodnicy.
Gratulujemy wszystkim przedszkolakom!!