"Dzień Kobiet" - Odlotowy zawrót głowy!

Odlotowy zawrót głowy

W naszej przedszkolnej grupie świętowaliśmy „Dzień Kobiet” trochę inaczej. Dziewczynki puściły wodze fantazji i w tym dniu przyszły do przedszkola w zabawnych i ciekawych fryzurach. Na czuprynkach zagościły kolory, brokat, loki, różki, a nawet babeczki. Wszystko misternie i kunsztownie upięte jakby wyszło spod ręki największych stylistów światowej sławy. Chłopcy z zainteresowaniem podziwiali metamorfozy swoich koleżanek. Oryginalne pomysły i odwagę nagradzaliśmy brawami i wysoką punktacją. Dobry humor nas nie opuszczał, bo oprócz pokazu była świetna zabawa, konkurencje sprawnościowe, słodki poczęstunek i upominki dla panienek. Dziękujemy mamom za pomoc w organizacji tego dnia, gratulujemy odważnych pomysłów i przepisów na pyszne, marchewkowe babeczki.