Dwujęzyczny przedszkolak

Od września br. nasze Przedszkole bierze udział  w Ogólnopolskim programie  " Dwujęzyczny przedszkolak". Zadania programu są realizowane przez przedszkolaków gr VI.  To nowa metoda zapewniająca równoległe poznawanie dwóch języków poprzez wplatanie języka angielskiego do codziennych czynności dziecka w przedszkolu w sposób naturalny. np. podczas mycia zębów, rączek, ubierania się na spacer, porannej gimnastyki itp.
Dzisiaj Wiewiórki wykonały pierwsze zadnie programu " Dwujęzyczny przedszkolak" upiekły „Placek lubelski z jabłkami” przy piosence "Who is hungry?" . Cała grupa była bardzo zaangażowana w przygotowanie wypieku. Na zakończenie zadania odbyła się degustacja. Wszystkim przedszkolakom bardzo smakowało własnoręcznie przygotowane ciasto.