„Dziecko to taki patriota mały…” - pasowanie na przedszkolaka

„Dziecko to taki patriota mały…”
Te słowa pięknej piosenki patriotycznej przyświecały uroczystości z udziałem najmłodszych członków naszego społeczeństwa czyli przedszkolaków. 7 listopada w naszym przedszkolu dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoje talenty w montażu słowno-muzycznym. Do tego ważnego wydarzenia przygotowywały się od paru tygodni pod opieką swoich pań. Podczas występu mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. W tym ważnym dniu wszyscy ubrali się odświętnie i uroczyście. Nie zabrakło również biało – czerwonych akcentów: kwiatów, kotylionów, flag. To był również radosny dzień dla tych wychowanków, którzy składali uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor Krystyna Kortkiewicz przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Na pamiątkę tego ważnego dnia przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki, które wręczyła pani Monika Poleszak – Kierownik Referatu Edukacji Urzędu Miasta Kraśnik. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.