"Bardzo mądre bajki" - spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes we Wrocławiu

W dniu 07.12.2023 r. "Krasnale" wybrały się do CKiP, by obejrzeć spektakl teatralny pt. "Bardzo madre Bajki" w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia Tola i Romek - bohaterowie przedstawienia pomogły zrozumieć małym widzom, co jest w życiu najważniejsze i czym należy się w nim kierować, przyjaźń i tolerancja, miłość i bezpieczeństwo to wartości ponadczasowe, a kierując się sercem i rozumem możemy pokonać wszystkie przeszkody. Wiele przedszkolaków " mogło odnależć siebie wsród bohaterów spektalu. Ciekawe przygody Romka i Toli, niebanalny tekst i towarzysząca muzyka porywały małych widzów w niezapomnianą podróż po krainie wyobraźni.