"Aniołkowe Granie"- Ogólnopolski Projekt Edukacyjny wspierający ideę rodzicielstwa zastępczego.

Przedszkolaki  z grupy "Żabek", "Biedronek ", "Krasnali", "Tygrysków", "Smerfów" i "Wiewiórek"   wzięły udział w "Aniołkowym Graniu"- Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym wspierającym ideę rodzicielstwa zastępczego. Celem  Projektu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych. Jednym z elementów Projektu jest koncert charytatywny dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi opiekuńczych, w czasie którego przedstawiciele szkół i przedszkoli wręczają paczki z upominkami wychowankom z rodzinnych form pieczy zastępczej. Forma koncertu jest tak opracowana, aby przez zabawę dzieci uwrażliwiały się na losy rówieśników, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się  w placówkach opiekuńczych. Nasi milusińscy  zebrali ogrom słodkości dla wychowanków z Domu Dziecka w Kraśniku. Podczas pakowania prezentów można było dostrzec na twarzach dzieci uśmiech, wielką radość oraz wielkie zaangażowanie.   "Tygryski" wiedziały , że swoim działaniem robią bardzo dobry uczynek, chcąc nieść pomoc innym. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i ich pociechom za zaangażowanie.

"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje ". – św. Jan Paweł II