Nasza wigilia - uroczystość grupwa

Święta Bozego Narodzenia, to najpiękniejszy  czas w roku, wspólne ubieranie choinki, spotkanie przy wigilijnym stole, śpiewanie kolęd, rozpakowywanie prezentów..., wszyscy z utęsknieniem i dziecięcą radością czekamy na nie. Społeczność naszego przedszkola w klimat oczekiwania na Boże Narodzenie wprowadziły przedszkolaki z grupy "Smerfów". Mali artyści odgrywając powierzone im role, sprawili, że wszyscy widzowie poczuli atmosferę zbliżających się Świąt. Po obejrzeniu spektaklu pt."W oczekiwaniu na Święta" - "Wiewiórki"" w sali zajęć złożyły sobie życzenia łamiąc się opłatkiem, a potem zasiadły przy odświętnie nakrytym stole, by spróbować bożonarodzeniowych słodkości przygotowanych przez rodziców. Tego dnia towarzyszyły nam kolędy śpiewane przy ubranej choince.