Mikołaj w świetlicy

Mikołajkowy prezent dla uczniów świetlicy

Dzisiaj w świetlicy zawitał do nas Mikołaj, który za pośrednictwem naszej pani Dyrektor Krystyny Krotkiewicz i Pani Anny Mazur- Borycy oraz Samorządu Uczniowskiego, przekazał nam wspaniałe prezenty dla naszych kochanych uczniów w postaci różnorodnych gier planszowych.

Dzięki wielkiej hojności i dobremu sercu Dyrekcji nasza świetlica zyskała wiele wspaniałych zabawek edukacyjnych, z których będziemy codziennie korzystać. Postanowiliśmy więc wspólnie utworzyć "Kącik Gier Planszowych" w świetlicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wspaniałe prezenty

Gry planszowe są jedną z wielu dostępnych form zabawy. Jeśli zatem zabawa ta zawiera edukacyjne i wartościowe treści, to i dziecko jednocześnie swobodnie uczy się poprzez zabawę, a co ważniejsze, nie jest do tego w żaden sposób zmuszane. Ta forma nauki jest najbardziej skuteczną i efektywną, właśnie dzięki temu, że sprawia dziecku jednocześnie przyjemność.