Ferie na stoku

Ferie zimowe to idealny czas, by odstresować się po kilku miesiącach wytężonej pracy w szkole.   Choć w tym roku ferie przywitały nas dodatnimi temperaturami, to i tak postanowiliśmy spędzić je aktywnie, biorąc udział  po raz kolejny w miejskim programie „Ferie na stoku”. Ideą tego przedsięwzięcia jest upowszechnienie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu połączonego ze zdobywaniem umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Celem wyjazdu była nauka jazdy na nartach zjazdowych  i  snowboardzie oraz opanowanie techniki bezpiecznego poruszania się po stoku. Zajęcia na śniegu odbywały się pod czujnym okiem instruktorów, dzięki czemu uczniowie  bez obaw mogli oddać się  zimowemu szaleństwu. Dzień w Batorzu minął nam  bardzo szybko, bo wiadomo, że wszystko co dobre szybko się kończy.

Pragniemy podziękować organizatorom programu  „Ferie na stoku”, dyrekcji oraz  instruktorom za miło spędzony czas oraz troskę o uczniów.
Nad wypoczynkiem wychowanków w dniu 16.02.2022r.  opiekę sprawowali : p. Anna Gaj, p. Artur Hajdenraich.