IV Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Mistrz Ortografii”

21.04.202r. odbył się IV Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Mistrz Ortografii” dla uczniów kl. IV –VIII. W potyczkach

ortograficznych uczestniczyło 23 uczniów. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. Najeżony trudnościami ortograficznymi test przygotowany przez nauczycielkę języka polskiego -p. Annę Włodę najlepiej napisałZuzanna Kamińska (uczennica kl. VII ,,b). Drugie miejsce zajął Miłosz Januszek (kl. V ,,a”), trzecie Jakub Krotkiewicz ( kl. VIII ,,a”). Wyróżnienie otrzymał Igor Lewandowski – uczeń kl. VII ,,bDyrektor szkoły - p. Krystyna Krotkiewicz i wicedyrektor – p. Anna Mazur – Boryca wręczyły uczniom nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy nagrodzonym.