"I Ty możesz zostać Olimpijczykiem" - międzyszkolne zawody sportowe.

09.09.2022 r. odsłonięto kolejne gwiazdy na "Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu". Z tej okazji na Hali Sportowo- Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbyły się zawody sportowe zorganizowane dla uczniów z kraśnickich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I-III i IV –VI. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą w wyścigach rzędów, według zasad fair play. Każdy uczestnik zawodów został udekorowany medalem oraz otrzymał nagrodę ufundowaną przez p. Wojciecha Wilka - Burmistrza Miasta Kraśnik, którego reprezentował p. Krzysztof Babisz - Kierownik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Sportu.  Opiekunami uczniów  podczas trwania zawiodów była p. Anna Gaj  i  p. Renata Góreczna.