PIERWSZE MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH MIASTA I POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 28.09.2022 r. na „Słonecznej Polanie” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Igrzyska Młodzieży). W zawodach uczestniczyło 6 szkół : SP 1, SP 2, SP 3, SP 5, SP 6 Kraśnik i SP Olbięcin. Zawodnicy biegali na dystansie 6 x 1000 m. Nasi uczniowie po bardzo dobrym biegu zajęli I miejsce, na  II miejscu uplasowała się SP 5 Kraśnik , a na III SP 3 Kraśnik. Nasza szkoła wraz z SP 5 Kraśnik uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich. Skład drużyny: Kacper Jastrzębski – kl. 7a, Szymon Dolecki, Bartłomiej Kędzierski, Ernest Iżycki  z klasy 8b, Wiktor Gajewski, Oliwier, Łukasz Puzoń  z klasy 8a. Opiekun drużyny – Piotr Machaj.