Miś - bohater książek

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów  klas I – III do udziału w szkolnym konkursie plastycznym  pod hasłem „Miś – bohater książek”.

Termin składania prac do 18 listopada 2022 r.

REGULAMIN  SZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO   DLA  KLAS  I – III

„Miś – bohater książek”

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.

2. Cele konkursu:

• rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów;
  • kształtowanie umiejętności przekazywania w formie plastycznej własnych przemyśleń i refleksji;
  • rozwijanie talentów artystycznych uczniów, kreatywności, wrażliwości oraz wyobraźni twórczej.

3. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku.

4. Tematyka prac – ilustracja do książki, w której bohaterem jest miś.

5. Do konkursu należy zgłaszać prace plastyczne wykonane techniką dowolną, format prac A-4 lub A-3.

6. Uczestnik do konkursu może zgłosić jedną pracę.

7. Prace  powinny być opisane – imię i nazwisko wykonawcy, klasa, tytuł książki.

8. Prace będą oceniane przy uwzględnieniu następujących kryteriów: inwencja, jasność przekazu, estetyka wykonania.

9. Laureaci otrzymają nagrody.

10. Informacje o wynikach zamieszczone będą na stronie internetowej szkoły w zakładce Biblioteka. Wyróżnione prace zaprezentowane zostaną na wystawie w bibliotece szkolnej.

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć oraz imion i nazwisk laureatów na szkolnej stronie internetowej.

12. Termin składania prac do biblioteki szkolnej do 18 listopada 2022 roku.

Zapraszam

Teresa Skorupa