BARDZO DOBRE WYSTĘPY REPREZENTACJI SP1 KRAŚNIK W MISTRZOSTWACH MIASTA I AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE 3 X 3

W dniu 09.05.2023 r. w hali sportowej SP 2 Kraśnik odbyły się Mistrzostwa Miasta w koszykówce 3 x 3 w ramach Igrzysk Młodzieży – (kl. 8 i 7) i Igrzysk  Dzieci (kl. 6  i młodsze).

Igrzyska Młodzieży:
Dziewczęta – I miejsce (Kinga Gołoś, Julia Zielińska, Natalia Darska , Natalia Smołecka – kl. 8 b) – awans do Mistrzostw Powiatu.
Chłopcy  - II miejsce – (Kacper Maj, Marcel Okleciński – kl. 8 a, Ernest Iżycki, Igor Lewandowski – kl.  8 b).
 Igrzyska Dzieci:
Dziewczęta – III miejsce (Wiktoria Kosidło, Zuzanna Zych – kl. 5 b, Adriana Jamróz – kl. 5 a)
Chłopcy – I miejsce (Marcel Wilk, Wojciech Jędrzejewski – kl. 6 b, Szymon Filipczak – kl.  5 b, Piotr Łapa – kl. 5 a) – awans do Mistrzostw Powiatu.
Opiekunowie drużyn: p. Anna Gaj, p. Artur Hajdenraich, p. Piotr Machaj