Laureat miejskiego konkursu „Z kart historii Ziemi Kraśnickiej”

Dnia 15 maja 2023 roku w Archiwum Państwowym Oddział w Kraśniku odbyło się podsumowanie V edycji miejskiego konkursu wiedzy historycznej „Z kart historii Ziemi Kraśnickiej” pod patronatem burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas VI – VIII.

Z przyjemnością informujemy, że laureatem konkursu został Miłosz Januszek z kl. VI a. Wyróżniono również 9 uczniów z klas: VI b, VII a, VIII a, VIII b.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz pamiątkowe książki o historii naszego miasta.

Szkolne podsumowanie konkursu odbyło się dnia 16 maja 2023 r. Wicedyrektor zespołu p. Anna Mazur-Boryca wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe zakładki do książki związane z historią naszej szkoły.

Gratuluję zwycięzcy i dziękuję uczniom za udział w konkursie.

Lista wyróżnionych uczniów:

1. Miłosz Januszek kl. 6a – laureat

2. Aleksandra Łycha kl. 6b

3. Anna Szwedo kl. 7a

4. Paulina Kępowicz kl. 7a

5. Szymon Drop kl. 7a

6. Natasza Wołoszyn kl. 7a

7. Nadia Szczygieł kl. 8a

8. Paulina Syroka kl. 8a

9. Marcel Okleciński kl. 8a

10. Klaudia Gierulska kl. 8b

Dziękuję nauczycielkom historii p. Annie Włodzie i p. Iwonie Gawlik za motywowanie i wspieranie uczniów.

Teresa  Skorupa