Gala Laureatów 2022/2023

12 czerwca 2023 r. w budynku Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się gala podsumowująca konkursy przedmiotowe 2022/23. W spotkaniu uczestniczyli laureaci konkursów przedmiotowych, ich rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.
             Wiktor Gajewski z klasy VIII „a” godnie reprezentował naszą placówkę i z rąk Pani Kurator Oświaty Teresy Misiuk otrzymał dyplom laureata konkursu przedmiotowego z języka angielskiego oraz pamiątkowe pióro. Chłopcu towarzyszył dumny tata, pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz oraz nauczycielka przygotowująca do konkursu pani Anna Gąbka.
             Sukces Wiktora bardzo cieszy, ponieważ w tym roku szkolnym tylko czterej uczniowie kraśnickich szkół zdobyli tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy Wiktorowi Gajewskiemu i życzymy sukcesów w szkole średniej.