Szkoła w krzywym zwierciadle

W II semestrze uczniowie klas IV - VIII uczestniczyli w projekcie polonistycznym "Szkoła w krzywym zwierciadle", który polegał na napisaniu bajki - w klasach IV - VI lub fraszki - w klasach VII - VIII. W każdym miesiącu proponowano inny temat, wszystkie jednak były związane ze szkołą. Uczniowie, którzy systematycznie brali udział w projekcie, zostali nagrodzeni. Pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz i Pani wicedyrektor Anna Mazur - Boryca wręczyły pamiątkowe dyplomy i upominki, które ufundował Rada Rodziców. Sandrze Badi z kl. IV B, Adrianie Jamróz i Nadii Szewc z kl. V A, Weronice Mazurek i Antoninie Rzucidło z kl. VI A, Natalii Gozdalskiej, Aleksandrze Łycha, Zofii Piaseckiej i Alicji Wójcikowskiej z kl. VI B, Marcelinie Mozgawie i Annie Szwedo z kl. VII A, Paulinie Syroce z kl. VIII A oraz Kindze Gołoś z kl. VIII B Gratulujemy wytrwałości!