II MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH MIASTA I POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 28.09.2023 r. na „Słonecznej Polanie” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Igrzyska Dzieci). W zawodach uczestniczyło 15 szkół z terenu miasta i powiatu. Zawodnicy biegali na dystansie 6 x 1000 m. Nasi uczniowie po bardzo dobrym biegu zajęli II miejsce, na  I miejscu uplasowała się SP 5 Kraśnik, a na III SP Wilkołaz. Nasza szkoła wraz z SP 5 Kraśnik uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 10 października 2023 roku.                                                                                                                                                            Skład drużyny: Piotr Łapa, Jan Sanecki, Oliwier Smołecki, Wojciech Szafryński – kl.  6 a, Szymon Filipczak, Jakub Włodyka, Krzysztof Wtykło – kl. 6 b, Antoni Gąska – kl. 5 a. Opiekun drużyny – Piotr Machaj.