Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Jesień w lesie"

W dniu dzisiejszym  został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Jesień w lesie", którego koordynatorem była P. Agnieszka Dąbrowska.W konkursie wzięło udział 18 uczniów reprezentujących klasy I-III. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy oraz wychowawcy klas zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców nie należało do łatwych , więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Laureatami konkursu zostali :

Martna Szymczyk kl.3a

Oskar Kurda kl.2a

Maciej Chibowski kl.2a

Nagrody Wyróżniające otrzymały:

Laura Surzyn kl.1a

Natalia Grądzka kl. 2a

Liliana Łoska kl.2a

Dyplomy wraz z nagrodami wręczyła dyrektor szkoły Krystyna Krotkiewicz.

Serdecznie Gratulujemy!