Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie

7 grudnia 2023 r. najbardziej bajkowe miejsce na mapie Bałtowa odwiedzili uczniowie klas 1-3.
Rozświetlona lampionami wioska Mikołaja zaprosiła do siebie i małych i dużych na zimową przygodę.
Już z daleka słychać było dzwoneczki reniferów, świąteczne melodie i przede wszystkim gromki śmiech
Świętego Mikołaja. Spełniło się marzenie dzieci o spotkaniu z najsympatyczniejszym dziadziusiem na świecie
oraz jego pomocnikami. Wszędzie krzątały się wesołe elfy, które znalazły czas na zabawę z nami i wspólne harce!
Tajemniczymi korytarzami podążaliśmy na spotkanie z bohaterami znanych bajek. Wiedeńska karuzela w rytm
muzyki kołysała nas w tej zimowej scenerii. Z pewnością będzie to niezapomniany czas pełen aktywności i śmiechu.