Bookflix, czyli co nam polecicie do czytania?

W ramach projektu "Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka" przygotowałyśmy szkolny Bookflix . Nazwa akcji  nawiązuje do strony startowej popularnej platformy streamingowej z filmami i serialami,czyli Netflixa.

Jeżeli chciałabyś lub chciałbyś zaproponować komuś szczególnie lubiany przez Ciebie tytuł książki, wpadnij do biblioteki, zostaw swoją rekomendację. To czytelnicy zdecydują, jakie książki zostaną wyeksponowane na naszym Bookflixowym regale. Z niecierpliwością czekamy na wszystkie rekomendacje, które za pomocą ankiety dostępnej w szkolnej bibliotece, pozwolą nam tworzyć pierwszą TOP 10 Bookflixowych  propozycji..

Dla autorów najciekawszych rekomendacji czekają drobne biblioteczne upominki. Zapraszamy do zabawy!

Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki szkolnej.