Jesteśmy drużyną – dołącz do nas!

25.01.2024 r. w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty. Dyrektor szkoły- P. Krystyna Krotkiewicz powitała zebranych, następnie przedstawiła program uroczystości. Swoją obecnością zaszczycił nas P. Piotr Janczarek –Zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik. Przedszkolaki i uczniowie kl. 3,,a” i 2 ,,a” zaprezentowali krótki program artystyczny. Po wręczeniu nagród za udział w konkursie plastycznym ,,Zima wokół nas” zaproszono gości do obejrzenia krótkich prezentacji z chemii, biologii i robotyki. Wszyscy bawili się wspaniale w Laboratorium Przyszłości, na warsztatach plastycznych, muzycznych oraz sportowych. Na zakończenie goście udali się do Izby Pamięci, gdzie oglądali eksponaty z pierwszej połowy XX wieku. To był wyjątkowy i radosny dzień, który pokazał, jak doskonale w murach naszej szkoły czują się młodsze, ale również i starsze dzieci. Zapraszamy ponownie Przedszkolaków we wrześniu. Tym razem już jako uczniów klasy pierwszej.