Wycieczka do "Strefy wysokich lotów"

Uczniowie z klasy 4a i 7a wraz z wychowawcami wyjechali na jednodniową wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu do stolicy województwa był park trampolin o wiele znaczącej nazwie- ”Strefa wysokich lotów", jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo - rozrywkowej mapie naszego regionu. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, zjeżdżalni i dmuchawców.
 Pobyt w parku trampolin wypłynął na  kształtowanie  nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg i całego ciała.
  Wycieczkę zakończył wspólny posiłek w restauracji McDonald's. Pełni endorfin, w wyśmienitych humorach wróciliśmy do Kraśnika :)