Luty - cały w konkursach...

W lutym uczniowie świetlicy szkolnej brali udziała w 7 Konkursach Plastycznych- Ogólnopolskich, Miejskich i Szkolnym:

1. "Świat moich marzeń"- Wojewódzki Konkurs Plastyczny. Org. Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjne Lublin.

2. "Kwiaty kwitnące na krzewach 2020". Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Org. Skorpion Polkowice Stowarzyszenie "Jordan".

3. "Bohaterowie czeskich bajek". Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Org. S.P. nr 8 im. Przyjaciół Ziemi.

4. "Czas w szarości". Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Org. S.P. im. Janusza Korczaka w Sierakowie.

5. "Czytanie nie boli".Międzyszkolny Konkurs Plastyczny. Org. Biblioteki z terenu miasta Kraśnik.

6. " Wesoły świat Jana Brzechwy". Szkolny Konkurs Plastyczny. Org. Biblioteka S.P. nr 1im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kraśniku.

7. "Wiosna budzi przyrodę do życia". Miejski Konkurs Plastyczny. Org. CKiP w Kraśniku.