Zasady wypożyczania i zwrotu książek do biblioteki

Drodzy Rodzice, Uczniowie !

Zgodnie z Zarządzeniem nr 15/2019/2020 z dnia 21 maja 2020 roku Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku od dnia 26 maja 2020 roku biblioteka szkolna pracuje we wtorki i w czwartki w godzinach 9.00 – 11.00. Książki wypożyczane będą na podstawie pisemnego zamówienia ucznia, złożonego w skrzynce umieszczonej na drzwiach budynku – skrzynka podawcza lub złożonego drogą elektroniczną na adres biblioteki: bibliotekasp1krasnik@gmail.com. W zamówieniu należy podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz tytuły i autora zamawianych książek. Książki do odbioru zapakowane będą do foliowej torby i umieszczone wraz z nazwiskiem ucznia w przedsionku szkoły w pudle opisanym „Książki do odbioru”.  Wypożyczone książki można odbierać w dni pracy biblioteki.

Książki i podręczniki zwracane do biblioteki proszę wkładać do pudła opisanego „Zwrot” i opatrzonego odpowiednią datą zwrotu, umieszczonego w przedsionku szkoły. Książki będą musiały przejść obowiązkową kwarantannę, zanim zostaną wypożyczone innym czytelnikom. Zwrotu książek i podręczników dokonujemy w dni  pracy biblioteki.

Informuję, że w katalogu biblioteki szkolnej online na stronie https://m002022.molnet.mol.pl/ można sprawdzić dostępność wybranej książki.

Zapraszam