III miejsce naszych uczniów w Konkursie Planistycznym "Moja przestrzeń w przyszłości, miejsce Miasto Kraśnik"

W dniu 11.12.2020 roku w CKiP w Kraśniku odbyło się uroczyste wręczenie wspaniałych Nagród uczniom naszej szkoły, za zajęcie III miejsca w Konkursie Planistycznym "Moja przestrzeń w przyszłości, miejsce Miasto Kraśnik". Organizatorem Konkursu był Burmistrz Miasta Kraśnika, pan Wojciech Wilk oraz Prezes Fundacji Inicjatyw Menedżerskich Partycypacji w planowaniu przestrzennym, pan Paweł Prokop. Uczniowie:

Antoni Tokarzewski IIa

Monika Zięba IIa

Gabriela Mazurek IIa

Rozalia Oklecińska IIa

Simona Łukasik IIa

Nina Bańka Ib

Wojciech Gązwa Ib,

wykonali wspólną pracę konkursową pod kierunkiem p. Agnieszki Dąbrowskiej i zdobyli nagrody w postaci bezprzewodowych słuchawek, głośnika JBL, penDrive i drobnych upominków. Dyplomy i Nagrody zostały wręczone naszym zwycięzcom w CKiP w Kraśniu przez Burmistrza Miasta- Wojciecha Wilka oraz Prezesa Fundacji Inicjatyw Menedżerskich - Pawła Prokopa w otoczeniu Świętego Mikołaja i pięknej Śnieżynki. Dzieciaczki były bardzo zadowolone z prezentów a szczególnie z tzw. "żółwika", który był formą gratulacji dla dzieci i którego przybiły z samym  Burmistrzem  Miasta, panem Pawłem, św. Mikołajem i Śnieżynką. Do  gratulacji przyłącza się również Dyrekcja naszej szkoły- p. Krystyna Krotkiewicz i p. Anna Boryca-Mazur.