WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

W środę 25 września 2019 r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności
i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Spośród wszystkich chętnych do pracy w SU, wybrano 30 uczniów. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono zarząd SU, w składzie: Weronika Gozdalska – przewodnicząca, Martyna Wilk – z-ca przewodniczącej, Milena Lewandowska - skarbnik, Julia Oszust – sekretarz.
Opiekunami wspierającymi pracę Samorządu Uczniowskiego zostali: p. Iwona Ptaszek, p. Jarosław Nieradko i p. Sławomir Tyc.
Gratulujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego!!!
Życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2019/2020.