DZIEŃ CHŁOPAKA I OTRZĘSINY KLASY IV !!!

30 września 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VIII z okazji Dnia Chłopaka połączoną z otrzęsinami klas IV. Dzień Chłopaka to pierwsza w roku szkolnym impreza dla naszych uczniów. To również okazja, by nowo wybrany Samorząd Uczniowski pokazał swoje zdolności organizacyjne. Wzorem lat ubiegłych, zaplanowane zabawy i konkurencje dla uczniów klas 4, które zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i masę śmiechu, nie były łatwe i budziły wiele emocji. Uczestnicy starali się sprostać wyzwaniom, by móc wstąpić do starszej braci uczniowskiej. Klasy czwarte zdały egzamin. Impreza udała się znakomicie. Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło wspólnie spędzać czas. Tymczasem wszyscy już czekamy na następną dyskotekę! Serdecznie dziękujemy wychowawcom za sprawowaną opiekę podczas dyskoteki.