Wręczenie nagród za Konkurs "Najładniejsza Piosenka o Misiu"

Wyniki konkursu "Najładniejsza Piosenka o Misiu"

W związku z corocznymi Obchodami Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole, świetlica szkolna zorganizowała je, nieco inaczej niż zwykle...

W dniu dzisiejszym, 27 stycznia 2021 roku nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród klasom, które wzięły udział w konkursie.

Dzień Pluszowego Misia rozpoczął się od krótkiej inscenizacji, w której Misiowa Mama czyta swoim dzieciom (Antek i Monika) opowiadanie o "Starym, Zielonym Misiu", po którym dzieciaczki spokojnie usypiają i śnią o zabawkach. Kolejnym punktem szkolnych Obchodów Dnia Pluszowego Misia, było zaproszenie Weroniki z klasy 1b do zapoznania się z Historią Pluszowej Zabawki, którą przedstawili Monika i Antek z klasy 2a. Na koniec wysłuchaliśmy piosenek o Misiu, w wykonaniu klas 2a, 2b oraz 3a, które wzięły udział w konkursie on-line, pt. "Najładniejsza Piosenka o Misiu".

Komisja w składzie Sławomir Tyc i Agnieszka Dąbrowska zliczyła wszystkie Państwa głosy, które zostały oddane w dniach 19-24 listopada 2020 roku ze stron: survio i you tube.

Łączna liczba głosów on-line wyniosła 516.

Klasa 3a zebrała 275 głosów i tym samym zwyciężyła, zdobywając I miejsce

Klasa 2a uzyskała 136 głosów i zajęła II miejsce, natomiast na

Klasę 2b oddano 105 głosów - III miejsce.

Wszystkim rodzicom i uczniom raz jeszcze  dziękujemy za wzięcie udziału w głosowaniu on-line. Zaś wychowawcom w/w  klas, za wpaniałe przygotowanie swoich podopieczych do konkursu.

Nagrody w postaci gier edukacyjnych i zręcznościowych ufundowała świetlica szkolna z pieniążków zbieranych podczas sprzedaży stroików świątecznych.

GRATULUJEMY!!!