Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego "Bajkowa Zima"

W dniach od 25.01.2021r. do 12.02.2021r. odbył się zorganizowany przez świetlicę szkolną konkurs plastyczny pt. „Bajkowa Zima”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas I-III. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była Bajkowa Zima–jedna z czterech pór roku, w formacie A4, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów plastycznych.

W dniu 15. 02.2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego "Bajkowa Zima" oraz wręczenie nagród laureatom, które zostały odebrane z rąk pani Dyrektor Krystyny Krotkiewicz.

W konkursie wzięło udział 54 uczniów reprezentujących klasy I-III. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy oraz wychowawcy klas zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury

zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Laureatami konkursu zostali :

Monika Zięba IIa

Kacper Ufniarz Ib

Natalia Oleszko IIIb

Wyróżnienia przyznano uczniom:

Nina Bańka Ib

Adam Wrona IIa

Jan Syroka IIb

Adriana Jamróz IIIa

Anita Krotkiewicz IIIa

Adam Zięba IIIa

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz  upominki rzeczowe w postaci Mini Keyboard, Power Bank, Figurki z Klocków Lego- Star Wars, karty kolekcjonerskie dla dzieci, akcesoria dla lalek, breloki. Nagrody, zakupione zostały przez świetlicę szkolną z funduszy zebranych podczas sprzedaży stroików świątecznych.

Wyróżnione prace można obejrzeć na gazetce w holu szkolnym oraz stronie internetowej szkoły.

Gratulujemy!