Rozstrzygnięcie Szkolnego konkursu plastycznego "Wiosna piękna i radosna"

W dniu dzisiejszym 21.05.2021r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Wiosna piękna i radosna". W konkursie wzięło udział 39 uczniów reprezentujących klasy I-III. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy oraz wychowawcy klas zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Laureatami konkursu zostali :

Ryszard Stefaniak 3a

Gabriela Mazurek 2a

Adam Zięba 3a

Michał Michowski 1a

Wyróżnienia przyznano uczniom:

Adriana Jamróz 3a

Monika Zięba 2a

Antoni Bownik 3a

Zofia Jamróz 1b

Zofia Brodowska 1b

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz  upominki rzeczowe w postaci zegarków, deskorolek, smartwatch, które wręczyła Dyrektor Szkoły.  Nagrody, zakupione zostały przez świetlicę szkolną z funduszy zebranych podczas sprzedaży stroików świątecznych.