Akcja skalniak!

I zrobiło się majowo - kwiatowo!
Wiosna jest najpiękniejszą porą roku. Świat przybiera różne odcienie świeżej zieleni,którą przystrajają barwne i pachnące wiosenne kwiaty.
Uczniowie najmłodszych klas naszej placówki ulegli czarowi wiosennej aury. Postanowili ukwiecić skwerek przed budynkiem szkoły.
Inicjatorem akcji był Samorząd Uczniowski, który w dniach 17 - 18 maja zorganizował prace ogrodnicze nad skalniakiem.
Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców zgromadzone zostały liczne sadzonki roślin ozdobnych.
Mali ogrodnicy z wielką radością przystąpili do pracy i ku zaskoczeniu obserwatorów wkrótce pojawiła się dość duża rabata.
Jak się niebawem okazało, starsi uczniowie pozazdrościli młodszym kolegom.
Ochoczo włączyli się w ogrodniczy alert. Dostarczyli kolejne sadzonki, dzięki czemu wzdłuż boiska mamy kwiatową rabatę.

I zrobiło się przed naszą szkołą majowo - kwiatowo, a na dodatek kolorowo!
Organizatorzy składają wielkie podziękowania wszystkim zaangażowanym w tę akcję: uczniom, rodzicom i nauczycielom.