Witamy Cię Mikołaju Święty

„Hoł, hoł, hoł, czy są tu grzeczne dzieci?” – zapytał z uśmiechem nasz tajemniczy gość. Już od świtu dzieci wyczekiwały, radośnie podszeptując sobie nawzajem, czy w końcu zawita do nich sam Święty Mikołaj. 6 grudnia do naszego przedszkola zawitał niezwykły gość, wzbogacając atmosferę śmiechem i magią świąt. W czerwonym stroju, z długą, lśniącą białą brodą. To oczywiście nie mógł być nikt inny jak sam MIKOŁAJ – postać pełna radości, otwarta na rozmowę i gotowa do wspólnej zabawy. Mikołaj pojawił się punktualnie na sali gimnastycznej rozpływając się w uśmiechach przedszkolaków. Nasi milusińscy śpiewali dla Mikołaja urocze piosenki, recytowały wiersz i z niecierpliwością siadały mu na kolanach. Święty Mikołaj hojnie obdarowywał wszystkie grupy przedszkolne workami pełnych prezentów, rozdając radość jakby była najcenniejszym skarbem. Jak co roku, każde dziecko miało również szansę na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, tworząc wspomnienie na długie lata. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za tę wspaniałą niespodziankę i za dodatkową dawkę radości, jaką przyniósł naszym przedszkolakom. Mamy nadzieję, że nowe zabawki przyniosą wiele radości i inspirujących chwil naszym  podopiecznym.W obliczu dostojnej postaci Świętego Mikołaja, na twarzach dzieci malowała się nie tylko radość, ale również zdumienie i nieśmiertelna nadzieja na kolejne magiczne spotkanie. Święty Mikołaju! Dziękujemy Ci z głębi serca za Twoją obecność i magię, którą ze sobą niesiesz. Do zobaczenia za rok, kiedy znów otworzysz przed nami magiczne drzwi do świata prezentów i uśmiechów!