„Akademia Bolka i Lolka - Kompetencje Przyszłości”!

"Akademia Bolka i Lolka" - Kompetencje Przyszłości"!

Dzieciństwo to szczególny czas, w którym odkrywanie tajemnic świata odbywa się poprzez zabawę. Dzieci wcieljąc się w różne postacie, przeżywając w wyobraźni kolejne przygody, uruchamiając swoją spontaniczność i potrzebę działania, zdobywają wiedzę nie tylko o sobie samych, ale i o otaczającej ich rzeczywistości.

Bolek i Lolek to bohaterowie, którzy dzięki swojej kreatywności, odwadze, wyobraźni i otwartości na nowe doświadczenia, wspaniale nie tylko towarzyszą, ale także wspierają dzieci w zdobywaniu kompetencji, które mogą posłużyć im w przyszłości.

Przedszkolaki z grupy "Biedronek" wzięły udział w programie  "Akademia Bolka i Lolka" - Kompetencje Przyszłości". Jest to program, który poprzez tematyczne zabawy zmotywował dzieci do działania, do wsółpracy w grupie, a także zachęcał do samodzielnego poszukiwania i odkrywania. Towarzystwo Bolka i Lolka zachęciło dzieci do kreatywnego poznawania świata, w którym wyobrażnia i dobra zabawa to klucz do rozwoju.